Sharingan Forum
Bun venit !
Pentru a putea raspunde la subiecte,va rugam sa va inregistrati !!
Membrii inregistrati nu vad reclamele.

Atentie ! Nu folositi Internet Explorer,pot aparea erori de afisare.
Va dorim sedere placuta pe forum

| Stiri IT si din Gaming |

Cautam OWNER ! Daca te consideri potrivit pentru a administra acest forum,contacteaza-ne! Da click aici! si trimite-ne un mesaj !

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Windows 7 ..un fel de problema la data de Joi Oct 14, 2010 4:49 pm

claudiu

In trecere
In trecere
acum ceva luni mi-am cumparat inca 1gb ram..si cu 1 gb care ii aveam eu acum am 2 gb ram..(nush daca conteaza dar placa video este de 512 mb (nvidia 9500GT) si 2,5 Ghz) nu prea ma interesat pana acum dar am observat ca...ei bine pana sa imi iau inca un 1gb ram calculatorul rula la fel(exceptie o aveau jocurile) imi zicea ca, consuma 300-500 mb ram cand pur si simplu intram pe mess/net/utorrent.. etc programe noi nu am mai instalat..decat jocuri.. dar acum cand am vazut ca zice ca, consuma 900 mb ram chiar nush...nush cum , ca atunci cand joc CoD MW2 imi arata ca jocul consuma 1,5gb ram..cum, ce si unde as putea sa fac ca atunci cand pur si simplu cand vb pe mess/pe internet/se descarca pe utorrent..etc sa imi consume cam cat ar trebui.. banuiesc ca aceste programe nu consuma mult.. bine ca si windowsul consuma dar chiar si cu programe la 900 si atucni 400??
daca ar putea sa ma ajute cineva si ii mai trebuie cateva detalii ii pot spune tot ce e in task manager..si in bara de jos...

Vezi profilul utilizatorului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

•  

Google bot last visit powered by PrMania.Net

Forumgratuit.ro | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti blogul tau gratuit