Faze tari de la liceu | Sharingan Forum
Sharingan Forum
Bun venit !
Pentru a putea raspunde la subiecte,va rugam sa va inregistrati !!
Membrii inregistrati nu vad reclamele.

Atentie ! Nu folositi Internet Explorer,pot aparea erori de afisare.
Va dorim sedere placuta pe forum

| Stiri IT si din Gaming |

Cautam OWNER ! Daca te consideri potrivit pentru a administra acest forum,contacteaza-ne! Da click aici! si trimite-ne un mesaj !

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Faze tari de la liceu la data de Vin Mai 21, 2010 5:12 pm

Rider

Moderator general
Moderator general
Fiecare clasa are momente frumoase si amuzante,care fac liceul atat de frumos.Din fericire clasa mea nu a dus lipsa de astfel de faze.

Postati aici intamplari din clasa voastra pentru a le impartasi cu ceilalti.Incep eu:

Acum cateva luni,era ora de romana(profesoara o doamna respectabila in varsta->ca sa nu zic baba).Suna alarma de incendiu ,exercitiu desigur,mai facem uneori.
Ne-am dat cu totii seama care e faza,dar profa nu.Profa si cu vreo 5 elevi au dat fuga in curtea scolii,iar restul ce s-au gandit:hai sa facem o caterinca Laughing Au luat frumos dulapul,l-au dus in clasa de alaturi,la fel au procedat si bancile si scaunele.
Cand s-a intors profa va dati seama ce fata a facut cand a vazut sala goala(imaginati-va si sunetul ala de greiere cand e liniste Rasete )

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Faze tari de la liceu la data de Mier Mai 26, 2010 3:58 pm

Tom

Incepator
Incepator
Laughing Tare faza.Probabil cea mai tare faza de la noi a fost cand am venit pregatiti de acasa cu surubelnite si am sabotat scaunul si catedra profesorului. Rasete.Cand s-a asezat pe scaun,s-a rupt iar in cadere a atins cu picioarele si catedra,care s-a prabusit la randul ei.Rasete masive Rasete

3 Re: Faze tari de la liceu la data de Vin Iun 04, 2010 2:32 pm

Sakura

Membru activ
Membru activ
Laughing Las-o incolo cat ati stat si ati desurubat acolo?
La mine cea mai tare faza a fost cand au aruncat unii o fumigena pe geam de afara,a fost ca in filme.

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

•  

Google bot last visit powered by PrMania.Net

Creati un forum gratuit | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti un blog