Sharingan Forum
Bun venit !
Pentru a putea raspunde la subiecte,va rugam sa va inregistrati !!
Membrii inregistrati nu vad reclamele.

Atentie ! Nu folositi Internet Explorer,pot aparea erori de afisare.
Va dorim sedere placuta pe forum

| Stiri IT si din Gaming |

Cautam OWNER ! Daca te consideri potrivit pentru a administra acest forum,contacteaza-ne! Da click aici! si trimite-ne un mesaj !

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... Empty Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... la data de Mar Iul 21, 2009 5:18 pm

Tristan

Tristan
Incepator
Incepator
Aici vorbim numai despre comedii si numic alceva cel care va deschide subiectul in legatura cu alceva va primi warn..

Mie mi s-a parut ce-a mai tare comedie withe ciks parca asa se scrie.. oricum filmul se numeste Fetele Albe.. papusile albe.. cum vreti sa ii spuneti..

Randul vostru.. Wink

2Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... Empty Re: Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... la data de Mar Iul 21, 2009 5:20 pm

[H]OUSE

[H]OUSE
M.D.
M.D.
Cea mai tare comedie a fost Super Bad,am ras cu lacrimi. Jiraiya

http://www.sharinganforum.com

3Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... Empty Re: Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... la data de Mar Iul 21, 2009 11:13 pm

highdream

highdream
In trecere
In trecere
As putea zice seria "American Pie" insa sunt mult mai multe Smile

4Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... Empty Re: Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... la data de Sam Aug 01, 2009 7:54 am

Valorosu

Valorosu
Incepator
Incepator
Mr bean's holliday

5Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... Empty Re: Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... la data de Dum Aug 02, 2009 6:58 am

stefan

stefan
Membru activ
Membru activ
Valorosu a scris:Mr bean's holliday

e filmul ala de pleaca el prin europa parca?

6Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... Empty Re: Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... la data de Lun Aug 03, 2009 8:59 am

Deea19

Deea19
Membru activ
Membru activ
Da ala e.E comedia mea favorita.

7Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... Empty Re: Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... la data de Mar Aug 04, 2009 6:05 am

Sakura

Sakura
Membru activ
Membru activ
Mie mi-a placut filmul ala cu Mr.Bean la museu.

8Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... Empty Re: Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... la data de Mier Aug 05, 2009 8:41 am

Valgaav

Valgaav
Incepator
Incepator
Mie mi-a placut Nasul la psihiatru e super amuzanta

http://www.monstersgame.ro/?ac=vid&vid=109048063

9Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... Empty Re: Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... la data de Mier Aug 05, 2009 10:42 am

AsyuTzza

AsyuTzza
Moderator general
Moderator general
Nu prea "urmaresc" eu comediile de coada... mai mult cele de groaza, dar marog... ceva "simpatic" a fost "American Pie" mie mi'a placut, este grozav >.<

http://www.tamers.forumagic.net

10Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... Empty Re: Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... la data de Vin Aug 07, 2009 9:26 am

Anna

Moderator
Moderator
Academia de Politie 5 si 6,cele mai tari,m-am prapadit de ras

11Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... Empty Re: Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... la data de Sam Aug 08, 2009 5:55 am

Hinata

Hinata
Membru activ
Membru activ
Academia de politie 5 mi s-a parut mai tare

12Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... Empty Re: Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... la data de Dum Sept 13, 2009 6:41 am

Tom

Tom
Incepator
Incepator
Incercati si filmele Home alone,sunt destul de amuzante.

13Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... Empty Re: Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... la data de Mar Sept 29, 2009 4:44 pm

billie.jean

billie.jean
Incepator
Incepator
Astazi am vazut si eu Super bad,este super tare,v-as spune cu ce e,dar ar trebui spoilere.Bine,bagam un spoiler:

Spoiler:
Sunt 2 tipi care trebuie sa faca rost de bautura pentru o petrecere si trec prin tot felul de intamplari

14Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... Empty Re: Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... la data de Lun Noi 30, 2009 12:24 pm

sakura girl

sakura girl
Incepator
Incepator
eu zic masca verde si devel boy(parca asa se scrie)

http://naru-sasu.forumgratuit.ro/forum.htm

15Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... Empty Re: Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... la data de Mier Feb 10, 2010 3:18 am

Magyoku

Magyoku
Membru activ
Membru activ
Super Hero Movie .

16Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... Empty Re: Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... la data de Lun Feb 22, 2010 11:47 am

Vizitato

Vizitator
pai ar fi toate filmele cu Leslie Nielsen,Mr.Bean(ambele),Academia de politie si Simpsonii filmul

17Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... Empty Re: Cea mai frumoasa comedie vazuta pana acum... la data de Lun Iul 26, 2010 1:07 pm

Petru

Petru
In trecere
In trecere
Cea mai tare comedie mi s-a parut "The tooth fairy"

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

•  

Google bot last visit powered by PrMania.Net

creează un forum | Jocuri video | FPS - First Person Shooter | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Discuții recente