Recuperarea fisierelor sterse definitiv. | Sharingan Forum
Sharingan Forum
Bun venit !
Pentru a putea raspunde la subiecte,va rugam sa va inregistrati !!
Membrii inregistrati nu vad reclamele.

Atentie ! Nu folositi Internet Explorer,pot aparea erori de afisare.
Va dorim sedere placuta pe forum

| Stiri IT si din Gaming |

Cautam OWNER ! Daca te consideri potrivit pentru a administra acest forum,contacteaza-ne! Da click aici! si trimite-ne un mesaj !

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Recuperarea fisierelor sterse definitiv. la data de Dum Mai 16, 2010 8:47 am

Irynel

Incepator
Incepator
Cel putin o data de cand avem/folosit pc ni s-a intamplat sa stergem fisiere/documente care...ulterior sa ne trebuiasca numai ca deja am golit reciclatorul. Dar le putem recupera, deoarece nu se sterg asa cum stim, ci se muta in memoria ce nu o putem vedea din hard/partitie.

Cu Glarry Utilites le putem,extrage, si recupera , dar sa nu alem partitia de unde l-eam sters pentru recuperare. daca avem o singura patitie ne trebuie USB. Este in romana.

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Recuperarea fisierelor sterse definitiv. la data de Lun Mai 17, 2010 2:06 pm

Deea19

Membru activ
Membru activ
Sau poti folosi Tuneup utilities 2010.Are un mod prin care recuperezi fisierele sterse.

3 Re: Recuperarea fisierelor sterse definitiv. la data de Lun Mai 17, 2010 2:09 pm

Irynel

Incepator
Incepator
Nu stiam, o sa incerc, mersi mult -sa vad care e mai bun.

4 Re: Recuperarea fisierelor sterse definitiv. la data de Mar Mai 18, 2010 6:06 pm

Irynel

Incepator
Incepator
Laughing Tot Glary Utilites este fruntas, si TuneUp isi baga ,coatele, peste tot. imi face Windows 7 Ultim. de zici ca-i xp la tema si font, totul. Dar la jocuri e ok. oricum multumesc de sfat.

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

•  

Google bot last visit powered by PrMania.Net

creează un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Blogratuit.ro