Insarcinata cu un extraterestru | Sharingan Forum
Sharingan Forum
Bun venit !
Pentru a putea raspunde la subiecte,va rugam sa va inregistrati !!
Membrii inregistrati nu vad reclamele.

Atentie ! Nu folositi Internet Explorer,pot aparea erori de afisare.
Va dorim sedere placuta pe forum

| Stiri IT si din Gaming |

Cautam OWNER ! Daca te consideri potrivit pentru a administra acest forum,contacteaza-ne! Da click aici! si trimite-ne un mesaj !

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Insarcinata cu un extraterestru la data de Mar Apr 27, 2010 10:19 am

Deea19

Membru activ
Membru activ
O italianca sustine ca a ramas insarcinata cu un extraterestru! Initial, doctorii au considerat ca femeia nu ar fi in toate mintile. Asta pana cand i-au facut o intrerupere de sarcina. Atunci au constatat ca fatul nu avea aspect uman. Asta i-a convins ca femeia a avut intr-adevar o relatie cu fiinte de pe alte planete. Mai mult, italianca sustine ca extraterestrii au nevoie de ajutorul oamenilor, pentru ca specia lor este pe cale de disparitie.

Doctorii italieni cred cu tarie ca au avut in maini un bebelus extraterestru. Cand au examinat-o pe Giovanna au observat ritmul cardiac al fatului, dar la ecografie nu l-au vazut. Femeia se simtea tot mai rau si s-au hotarat sa ii faca o intrerupere de sarcina. Totul a fost filmat. Medicii au gasit un fel de placenta, in care se dezvolta creatura.

Un avort cu malformatii. Era un monstru sau un hibrid intre specia umana si una extraterestra. Giovanna sustine ca a fost rapita prima data de fiinte de pe alta planeta la numai 4 ani. Dar abia acum a indraznit sa povesteasca.

"Suntem singura rasa biologic compatibila cu a lor. Genetic, suntem cea mai asemanatoare specie cu a lor. Ii ajutam sa creeze o rasa-hibrid. Ei sunt o rasa condamnata sa dispara daca nu ii ajutam", spune Giovanna.

Femeia nu spune doar vorbe goale. Are suficiente dovezi ca sa zdruncine convingerile oricrui sceptic in privinta extraterestrilor. Inafara de fatul hibrid, ea a aratat fotografii cu farfuriile zburatoare. Si chiar o poza de aproape a unui rapitor.

Capul acestuia seamana izbitor cu cel al copilului avortat. Mai mult, Giovanna si-a facut o serie de tomografii. Acestea au demonstrat ca are implanturi in creier. Dar medicii nu au gasit nicio cicatrice care sa arate pe unde au fost facute.

sursa:antena 1

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Insarcinata cu un extraterestru la data de Mier Apr 28, 2010 11:21 am

Vizitato

Vizitator
OMG,a stat cu un bebe extraterestru in burta si nu a zis nimic 4 ani...

3 Re: Insarcinata cu un extraterestru la data de Mier Apr 28, 2010 5:17 pm

Rider

Moderator general
Moderator general
Roll Nu a stat cu bebelusul extraterestru 4 ani Laughing Cum poti sa iti imaginezi asa ceva?De la 4 ani avea contacte cu extraterestrii.

4 Re: Insarcinata cu un extraterestru la data de Joi Apr 29, 2010 11:48 am

Vizitato

Vizitator
am vazut si eu stirea asta la ProTV si au spus acolo ca au trebuit sa-l omoare asta e deci extraterestri chiar exista

5 Re: Insarcinata cu un extraterestru la data de Dum Mai 09, 2010 8:51 am

floryyn

In trecere
In trecere
MESAJ STERS fara posturi aiurea ! prima avertizare dupa 25%

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

•  

Google bot last visit powered by PrMania.Net

creează un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog