Split/Second | Sharingan Forum
Sharingan Forum
Bun venit !
Pentru a putea raspunde la subiecte,va rugam sa va inregistrati !!
Membrii inregistrati nu vad reclamele.

Atentie ! Nu folositi Internet Explorer,pot aparea erori de afisare.
Va dorim sedere placuta pe forum

| Stiri IT si din Gaming |

Cautam OWNER ! Daca te consideri potrivit pentru a administra acest forum,contacteaza-ne! Da click aici! si trimite-ne un mesaj !

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Split/Second la data de Dum Apr 04, 2010 6:56 am

fallen_angel

In trecere
In trecere
Black rock studio,compania din spatele jocului Pure,va lansa pe 18 mai 2010 un alt joc cu masini,care te umple de adrenalina dupa doar 1 tura de traseu.Split/Second,este un joc racing "in care playerul face curse intr-un mediu adventure"
Jocul este plin de explozii si efecte speciale,ca un film de actiune hollywood-ian.
In joc gasim 3 clase de masini:masinile sport,prind cea mai mare viteza si sunt cel mai usor de scapat de sub control;camioanele sunt bune pentru creare de distrugere in masa,dar nu sunt foarte rapide,iar masinile muscle sunt oarecum o combinatie intre cele 2 clase,referitor la viteza si manevrabilitate.

Producatorii au incercat sa nu limiteze vederea jucatorilor cu informatii de baza,cum ar fi pozitia sau numarul turei,aceste informatii(de fapt tot HUD-ul) aflandu-se sub bara din spate a masinii.Aici este un film cu gameplay din joc.

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Split/Second la data de Lun Apr 05, 2010 1:37 pm

Cipi

Membru activ
Membru activ
super grafica dar totusi gameplayul lasa de dorit (ma refer aici la toate drifturile inutile pe care trebuie sa le faci la fiecare curba-din ce am vazut in video-) si interfata care e chiar aiurea ... arata oribil vitezometrul in spatele masini ...

Vezi profilul utilizatorului http://youtube.com/alexpoker13

3 Re: Split/Second la data de Lun Apr 05, 2010 3:32 pm

Da,in afara de Hud nu am nimic de zis.Chiar arata groaznic,plus ca e mai real sa vezi niste "ceasuri" pe bord.Sper sa fie o optiune de activare sau macar sa bage asa ceva intr-un viitor patch.

Vezi profilul utilizatorului http://www.sharinganforum.com

4 Re: Split/Second la data de Lun Apr 05, 2010 6:33 pm

Vizitato

Vizitator
masinile arata bine da jocul lasa de dorit in cea ce priveste drifturile alea inutile si cu vitezometrele alea...

5 Re: Split/Second la data de Mar Apr 06, 2010 9:33 am

Magyoku

Membru activ
Membru activ
Parca-si juca in Flatout sau in Bournut , totusi grafica pare buna .

Vezi profilul utilizatorului

6 Re: Split/Second la data de Mier Iun 02, 2010 7:09 pm

Vizitato

Vizitator
Mie acest joc imi place.Este un fel de emisiune care te supune la incercari(trebuie multa experienta la controlarea masinii),trebuie sa fii atent la ceea ce se intampla in jur pt. ca poti sa te accidentezi.

7 Re: Split/Second la data de Sam Noi 06, 2010 11:46 am

Vizitato

Vizitator
mama jucat 2 curse dar chiar e inutil chestia cu drifturile obstacolele is facute foarte bine are grafica buna doar la control si la gameplay lasa de dorit in rest e ok

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

•  

Google bot last visit powered by PrMania.Net

Creeaza un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog