Steroizii | Sharingan Forum
Sharingan Forum
Bun venit !
Pentru a putea raspunde la subiecte,va rugam sa va inregistrati !!
Membrii inregistrati nu vad reclamele.

Atentie ! Nu folositi Internet Explorer,pot aparea erori de afisare.
Va dorim sedere placuta pe forum

| Stiri IT si din Gaming |

Cautam OWNER ! Daca te consideri potrivit pentru a administra acest forum,contacteaza-ne! Da click aici! si trimite-ne un mesaj !

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Steroizii la data de Joi Mar 04, 2010 6:53 pm

naruto

In trecere
In trecere
Cand te apuci de sala e bine sa iei steroizi?De care sa iau si cat? Sunt de mai multe feluri? Adica ii bagi in vena sau cum?

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Steroizii la data de Joi Mar 04, 2010 8:47 pm

stefan

Membru activ
Membru activ
In primul rand ca steroizii nu sunt recomandati in scopuri sportive plus de asta ca sunt interzisi de lege.
Se impart in 2 categorii:orali(pastile) si injectabili,care la randul lor sunt de ft multe feluri si marci.
Ca pret pot spune ca depinde de bugetul fiecaruia...poti gasi si la cateva sute de mii dar ai nevoie de un buget serios daca vrei sa vezi ceva schimbari.
Citeste si tu pe net ce efecte negative poate sa aiba asupra organismului daca sunt luati necorespunzator.
Cel mai bn ar fi sa te gandesti de 2 ori inainte sa iei asa ceva.

3 Re: Steroizii la data de Dum Mar 07, 2010 11:45 am

Vizitato

Vizitator
da are dreptate voicheci pentru ca la unele sporturi se dau teste de steroizi si daca iese rau ai dat de belea

4 Re: Steroizii la data de Dum Mar 07, 2010 2:50 pm

Deea19

Membru activ
Membru activ
Nu cred ca se referea la vreun sport de performanta ci doar pentru exercitiile de la sala.In orice caz e treaba ta,dar eu nu as lua

5 Re: Steroizii la data de Dum Mar 07, 2010 5:48 pm

stefan

Membru activ
Membru activ
ai dreptate andreea,la aia m-am referit.Senpai faza e ca la majoritatea sporturilor se fac teste de genul asta.uite de exemplu in culturism se fac la castigatorii primelor locuri de la diferite competitii nationale.problema este ca testele sunt ft scumpe(daca nu ma insel sunt 100 de Euro fiecare) si alt lucru important este ca majoritate steroizilor nu raman in sange mai multe de 6-8 luni(cam asta e media)dupa aceasta perioada nu mai poate fi detectat in sange vre-o substanta interzisa, deci e ca si cum nu ai luat nik.

6 Re: Steroizii la data de Dum Mar 07, 2010 6:36 pm

raluk

Incepator
Incepator
Si unde ai auzit tu ca trebuie neaparat steroizi?Dupa felul in care scrii se vede ca esti tare informat.

7 Re: Steroizii la data de Lun Mar 08, 2010 11:50 am

Vizitato

Vizitator
da ai dreptate,doar nu cumva....

8 Re: Steroizii la data de Vin Mar 19, 2010 3:45 pm

Sportacus

In trecere
In trecere
^asta e un post inutil.Si nu e nevoie sa iei neaparat steroizi daca ai un regim alimentar echilibrat si nu doresti rezultate rapide si periculoase.

9 Re: Steroizii la data de Mier Mar 24, 2010 12:50 pm

Cristinaaa

Incepator
Incepator
Nu lua,am un coleg care folosea asa ceva si i s-a facut rau de la ele plus ca a slabit si vreo 5 kg.Mai bine lucrezi mai mult si obtii aceleasi rezultate

10 Re: Steroizii la data de Mier Apr 07, 2010 7:09 pm

naruto

In trecere
In trecere
Multumesc pentru sfaturi,m-am mai informat si eu la sala locala si intr-adevar riscurile sunt prea mari.

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

•  

Google bot last visit powered by PrMania.Net

creează un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog