Lord of the Rings:The Battle for Middle-Earth 2 | Sharingan Forum
Sharingan Forum
Bun venit !
Pentru a putea raspunde la subiecte,va rugam sa va inregistrati !!
Membrii inregistrati nu vad reclamele.

Atentie ! Nu folositi Internet Explorer,pot aparea erori de afisare.
Va dorim sedere placuta pe forum

| Stiri IT si din Gaming |

Cautam OWNER ! Daca te consideri potrivit pentru a administra acest forum,contacteaza-ne! Da click aici! si trimite-ne un mesaj !

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Lord of the Rings:The Battle for Middle-Earth 2 la data de Mar Feb 02, 2010 8:59 pm

Vizitato

Vizitator
Poveste pentru BFMEII este împărţita în bună şi campanii rele. Campania se concentrează asupra Good Glorfindel, un elf care este avertizate cu privire la un atac planificat, pe sanctuarul Elven de Rivendell. Cu ajutor de la gnomi şi alte forţe bune, încercarea de a elimina pe Sauron elfii şi armata lor pentru a restaura pacea în Orientul Mijlociu-pământ. În campania raului, Sauron trimite gura de Sauron şi l Nazgà »în a reuni spiriduşi sălbatice. Cu armata sa, Sauron mişcă înainte cu planul său de a distruge ce a ramas din Forta Buna din Nord.

2 Re: Lord of the Rings:The Battle for Middle-Earth 2 la data de Mier Feb 03, 2010 9:58 am

andreyxandrey

In trecere
In trecere
lam jucat e super dar pe la sfarsitul jocului este foarte greu Suparare.pe.pc

Vezi profilul utilizatorului

3 Re: Lord of the Rings:The Battle for Middle-Earth 2 la data de Mier Feb 03, 2010 10:20 am

Pare interesant de jucat.Are multiplayer?

Vezi profilul utilizatorului http://www.sharinganforum.com

4 Re: Lord of the Rings:The Battle for Middle-Earth 2 la data de Mier Feb 03, 2010 10:37 am

Vizitato

Vizitator
da are si multiplayer

5 Re: Lord of the Rings:The Battle for Middle-Earth 2 la data de Joi Feb 04, 2010 8:59 am

Vizitato

Vizitator
RazvanX:Mesajul tau a fost sters, deoarece ai incalcat regula 5.1.La urmatoraea incalcare vei primi warn 25 %.

6 Re: Lord of the Rings:The Battle for Middle-Earth 2 la data de Joi Feb 04, 2010 3:50 pm

Tom

Incepator
Incepator
Si cum e?Iti construiesc tu trupele sau cum?

7 Re: Lord of the Rings:The Battle for Middle-Earth 2 la data de Joi Feb 04, 2010 7:11 pm

Vizitato

Vizitator
jocul este unul de stratregie combinat cu lupta.da iti faci tu armata.Iti construiesti case,trunuri de lupta etc cred ca poti sa iti faci si un regat.da bine actiunea decurge intr-un fel ca in film.Te lupti chiar si cu Sauron.O repet actiunea este aproape ca si in film.Sper ca ti-am fost de folos.

8 Re: Lord of the Rings:The Battle for Middle-Earth 2 la data de Lun Feb 08, 2010 12:23 pm

Vizitato

Vizitator
e asa si asa dar cred ca ma mai gandesc

9 Re: Lord of the Rings:The Battle for Middle-Earth 2 la data de Lun Feb 08, 2010 1:49 pm

Magyoku

Membru activ
Membru activ
Nu pare rau .

10 Re: Lord of the Rings:The Battle for Middle-Earth 2 la data de Dum Mai 23, 2010 10:39 pm

oNeLoVe

In trecere
In trecere
RazvanX...ai trecut jocul...sau vorbesti din GamePlay-uri Laughing

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

•  

Google bot last visit powered by PrMania.Net

Forumgratuit.ro | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti un blog