Sharingan Forum
Bun venit !
Pentru a putea raspunde la subiecte,va rugam sa va inregistrati !!
Membrii inregistrati nu vad reclamele.

Atentie ! Nu folositi Internet Explorer,pot aparea erori de afisare.
Va dorim sedere placuta pe forum

| Stiri IT si din Gaming |

Cautam OWNER ! Daca te consideri potrivit pentru a administra acest forum,contacteaza-ne! Da click aici! si trimite-ne un mesaj !

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Mai mult de 50% din detinatorii de PSP sunt fete la data de Lun Feb 01, 2010 7:59 am

Cand Sony a anuntat PSP-ul colorat in roz-violet si pachetul cu jocul Hannah Montana:Rock out the Show,cu siguranta a atras atentia multor persoane(fanii Hannah Montana sau doar gameri iritati).

In orice caz,daca ati crezut ca piata PSP-urilor este dominata de persoane de sex masculin,v-ati inselat.Conform unui studiu realizat de compania Nielsen,se pare ca mai mult de jumatate din gamerii pe PSP sunt fete intre 15-22 ani,iar procentul este de 52%.Se parea noua strategie de marketing a celor de Sony da roade,pentru ca s-a ajuns de la 43% la 52%,in mai putin de 1 an.

Scena PSP-ului e mai comuna decat credeati

Vezi profilul utilizatorului http://www.sharinganforum.com

2 Re: Mai mult de 50% din detinatorii de PSP sunt fete la data de Lun Feb 01, 2010 4:04 pm

Vizitato

Vizitator
ce chestie nu am stiut

3 Re: Mai mult de 50% din detinatorii de PSP sunt fete la data de Mar Feb 02, 2010 4:47 pm

Vizitato

Vizitator
da si verisoara mea a vrut cu ...gri... ca roz nu avea Very Happy

4 Re: Mai mult de 50% din detinatorii de PSP sunt fete la data de Joi Feb 04, 2010 3:53 pm

Tom

Incepator
Incepator
E normal sa le placa.Muzica filme si mai sunt si jocuri pt fete

Vezi profilul utilizatorului

5 Re: Mai mult de 50% din detinatorii de PSP sunt fete la data de Lun Iul 11, 2011 9:14 am

pain97

In trecere
In trecere
lol ce chestie

Vezi profilul utilizatorului

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

•  

Google bot last visit powered by PrMania.Net

creează un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti blogul tau gratuit