Vand Stickuri memorie , carduri . Laptop Acer D250-0cK | Sharingan Forum
Sharingan Forum
Bun venit !
Pentru a putea raspunde la subiecte,va rugam sa va inregistrati !!
Membrii inregistrati nu vad reclamele.

Atentie ! Nu folositi Internet Explorer,pot aparea erori de afisare.
Va dorim sedere placuta pe forum

| Stiri IT si din Gaming |

Cautam OWNER ! Daca te consideri potrivit pentru a administra acest forum,contacteaza-ne! Da click aici! si trimite-ne un mesaj !

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Vand Stickuri memorie , carduri . Laptop Acer D250-0cK la data de Sam Ian 23, 2010 9:51 pm

vand.combin

In trecere
In trecere
Vand si combin stickuri (noi , nefolosite , numai k nu au ambalaj ) de memori (Flash usb) de diferitee marimi , 16 , 32 gb .. si diverse firme
pe comanda mai pot aduce si carduri pro duo sau diverse carduri de o memorie mai mare
Fac si schimburi cu telefoane, ceasuri diverse in schimbul stickurilor ..
Preturile sunt foarte bune fata de cele ale pietei ...
de ex un stick de memorie Emtec 32 Gb 120 Ron Smile iar pe piata este de 220 Ron ...

Mai am de vanzare un NeetBook Acer D250-0ck [10.1"inci](cu windows 7 home Premium original)
este nou , de o luna l-am primit din America este adus .. a fost folosit vreo 2 , 3 ore ... il vand pt k am ceva mai mare si mai performant ... eventual pot face si schimb cu unul mai mare 15",17" + o mica diferenta dak e cazu din partea mea ..

Pt detalii si contact ma gasiti pe mail sau msg la adresa : vand.combin@yahoo.com .. imi puteti lasa ofline sau mail de preferabil si cu un nume si un nr la care va pot gasii ! ms

Vezi profilul utilizatorului
Stick-ul de 16GB la ce pret

pain97

In trecere
In trecere
vinzi si magic memory stick de cel mul 1gb

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

•  

Google bot last visit powered by PrMania.Net

Forumgratuit.ro | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Blog gratuit