Sharingan Forum
Bun venit !
Pentru a putea raspunde la subiecte,va rugam sa va inregistrati !!
Membrii inregistrati nu vad reclamele.

Atentie ! Nu folositi Internet Explorer,pot aparea erori de afisare.
Va dorim sedere placuta pe forum

| Stiri IT si din Gaming |

Cautam OWNER ! Daca te consideri potrivit pentru a administra acest forum,contacteaza-ne! Da click aici! si trimite-ne un mesaj !

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 9 din 17]

201Naruto Naiteki Kensei lansat - Pagina 9 Empty Re: Naruto Naiteki Kensei lansat la data de Mar Apr 13, 2010 4:19 pm

adi97

adi97
In trecere
In trecere
eu pe steam nu gasesc nici-un server Neutral

202Naruto Naiteki Kensei lansat - Pagina 9 Empty Re: Naruto Naiteki Kensei lansat la data de Mier Apr 14, 2010 6:40 pm

delion97

delion97
In trecere
In trecere
eu de 3 zile incerc sa intru pe server si nu pot Sad( ,e inchis Neutral

203Naruto Naiteki Kensei lansat - Pagina 9 Empty Re: Naruto Naiteki Kensei lansat la data de Mier Apr 21, 2010 8:12 pm

SASUKE

SASUKE
Spammer
Spammer
bine bine am inteles chestia cu tinta,multumesc.sper sa mai redeschizi serverul de nnk house Joaca

204Naruto Naiteki Kensei lansat - Pagina 9 Empty Re: Naruto Naiteki Kensei lansat la data de Sam Apr 24, 2010 1:19 pm

razvyy

razvyy
In trecere
In trecere
care vrea sa ma ajute si pe mine , imi da eroare cand vreau sa ma conectez referitor la client.dll care poate sa ma ajute pm me , plz ajutor Wink

205Naruto Naiteki Kensei lansat - Pagina 9 Empty Re: Naruto Naiteki Kensei lansat la data de Sam Apr 24, 2010 1:47 pm

Pain

Pain
In trecere
In trecere
sv e non-stop?

206Naruto Naiteki Kensei lansat - Pagina 9 Empty Re: Naruto Naiteki Kensei lansat la data de Sam Apr 24, 2010 4:37 pm

SASUKE

SASUKE
Spammer
Spammer
nu cred.niciodata nu l-am prins deschis TV

207Naruto Naiteki Kensei lansat - Pagina 9 Empty Re: Naruto Naiteki Kensei lansat la data de Sam Apr 24, 2010 4:40 pm

Capoeira

Capoeira
Rank special
Rank special
Serverul e inchis datorita lipsei de activitate pe server.

208Naruto Naiteki Kensei lansat - Pagina 9 Empty Re: Naruto Naiteki Kensei lansat la data de Sam Apr 24, 2010 4:51 pm

Pain

Pain
In trecere
In trecere
daca nu il lasa deschis nici nu mai a fi nimeni

209Naruto Naiteki Kensei lansat - Pagina 9 Empty Re: Naruto Naiteki Kensei lansat la data de Sam Apr 24, 2010 5:27 pm

SASUKE

SASUKE
Spammer
Spammer
hei fiti atenti intrati pe siteul official naruto naiteki kensei arata noul caracter din nnk acela fiind konohomaru arata chiar si o poza cu acesta

210Naruto Naiteki Kensei lansat - Pagina 9 Empty Re: Naruto Naiteki Kensei lansat la data de Sam Apr 24, 2010 6:43 pm

Blonda

Blonda
Incepator
Incepator
Daca te uiti cu atentie o sa vezi ca acolo scrie "april fools",adica aia a fost o farsa de 1 aprilie.

211Naruto Naiteki Kensei lansat - Pagina 9 Empty Re: Naruto Naiteki Kensei lansat la data de Mier Apr 28, 2010 5:14 pm

centaurion22

centaurion22
In trecere
In trecere
de unde iau jocul?

212Naruto Naiteki Kensei lansat - Pagina 9 Empty Re: Naruto Naiteki Kensei lansat la data de Mier Apr 28, 2010 5:22 pm

Rider

Rider
Moderator general
Moderator general
Ai pe prima pagina a acestui topic link-uri de download.Citeste cu atentie toate paginile daca ai intrebari legate de instalare,probabil s-a mai intrebat deja.

213Naruto Naiteki Kensei lansat - Pagina 9 Empty Re: Naruto Naiteki Kensei lansat la data de Mier Apr 28, 2010 5:25 pm

centaurion22

centaurion22
In trecere
In trecere
care are id?
care imi da idul ca sa vb cum se instaleaza jocul?

214Naruto Naiteki Kensei lansat - Pagina 9 Empty Re: Naruto Naiteki Kensei lansat la data de Mier Apr 28, 2010 5:30 pm

[H]OUSE

[H]OUSE
M.D.
M.D.
centaurion22 a scris:care are id?
care imi da idul ca sa vb cum se instaleaza jocul?

Citeste aici: http://www.sharinganforum.com/alte-tutoriale-f51/tutorial-pentru-nnk-t475.htm

Si retine ca id-uri si date personale se dau doar prin mesaj privat.

http://www.sharinganforum.com

215Naruto Naiteki Kensei lansat - Pagina 9 Empty Re: Naruto Naiteki Kensei lansat la data de Vin Mai 07, 2010 9:27 pm

7daysmax

7daysmax
In trecere
In trecere
Salut sunt nou aici Very Happy deci am instalat nnk pe steam apoi pe cs 1.6 cel normal intru in joc dau sa imi creez un tutorial apoi la 2-3 sec imi iese din joc fara a imi da o eroare Neutral Help!!

216Naruto Naiteki Kensei lansat - Pagina 9 Empty Re: Naruto Naiteki Kensei lansat la data de Sam Mai 08, 2010 6:09 am

[H]OUSE

[H]OUSE
M.D.
M.D.
Citeste tutorialul ala,dupa care citeste toate paginile de aici,de la 1 la 12 si o sa gasesti raspuns sigur.

217Naruto Naiteki Kensei lansat - Pagina 9 Empty Re: Naruto Naiteki Kensei lansat la data de Mar Mai 11, 2010 8:16 am

Mishu

Mishu
In trecere
In trecere
nam jucat nici o data nam gasit 1 server deschis sau poate nu merge jocu

da care e programul svrului de la pag 12? tot de la ora 14?

218Naruto Naiteki Kensei lansat - Pagina 9 Empty Re: Naruto Naiteki Kensei lansat la data de Mar Mai 11, 2010 9:57 am

[H]OUSE

[H]OUSE
M.D.
M.D.
Serverul este inchis din lipsa de activitate pe el.

219Naruto Naiteki Kensei lansat - Pagina 9 Empty Re: Naruto Naiteki Kensei lansat la data de Mar Mai 11, 2010 7:07 pm

Mishu

Mishu
In trecere
In trecere
si voi pe ce jucati?

220Naruto Naiteki Kensei lansat - Pagina 9 Empty Re: Naruto Naiteki Kensei lansat la data de Vin Mai 14, 2010 8:01 am

SASUKE

SASUKE
Spammer
Spammer
poi daca nu e deschis cum sa aiba activitate Ciocan lol Conspiratie

221Naruto Naiteki Kensei lansat - Pagina 9 Empty Re: Naruto Naiteki Kensei lansat la data de Vin Mai 14, 2010 11:34 am

naruto

naruto
In trecere
In trecere
Duh ce destept esti tu.Ai gasit problema.De asta nu intra lumea pentru ca era serverul inchis.Cum de nu si-a dat nimeni seama.

Nu mai vorbi daca habar nu ai.Serverul a fost deschis,dar s-a constatat o activitate mica pe el si nu se va mai deschide.

222Naruto Naiteki Kensei lansat - Pagina 9 Empty Re: Naruto Naiteki Kensei lansat la data de Vin Mai 14, 2010 6:54 pm

Irynel

Irynel
Incepator
Incepator
Pacat ca s-a sfarsit asa.

223Naruto Naiteki Kensei lansat - Pagina 9 Empty Re: Naruto Naiteki Kensei lansat la data de Lun Mai 17, 2010 9:03 am

SASUKE

SASUKE
Spammer
Spammer
tu naruto te crezi cam destept uitate pe celelalte pagini sa vezi ce comentariile si apoi vorbesti.nu mai vorbi fara rost Ciocan lol

224Naruto Naiteki Kensei lansat - Pagina 9 Empty Re: Naruto Naiteki Kensei lansat la data de Lun Mai 17, 2010 9:25 am

Irynel

Irynel
Incepator
Incepator
Salut tuturor, haideti sa incercam sa discutam mai ,acceptabil, vad ca fiecare are parerile lui, mai intai ,verificati ce va intereseaza, apoi postati. SASUKE lasa-i sa spuna ce vor, avem administrator si moderatori. Va rog mult: nu va mai reprosati unul altuia....

225Naruto Naiteki Kensei lansat - Pagina 9 Empty Re: Naruto Naiteki Kensei lansat la data de Lun Mai 17, 2010 12:57 pm

7daysmax

7daysmax
In trecere
In trecere
Sal si tie Very Happy mie tot nu imi merge nnk Sad am citit tot pe aici dar degeaba:|

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 9 din 17]

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

•  

Google bot last visit powered by PrMania.Net

Creati un forum gratuit | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Discuții recente