Naruto Shippuden Kizuna Drive anuntat pentru PSP - Pagina 2 | Sharingan Forum
Sharingan Forum
Bun venit !
Pentru a putea raspunde la subiecte,va rugam sa va inregistrati !!
Membrii inregistrati nu vad reclamele.

Atentie ! Nu folositi Internet Explorer,pot aparea erori de afisare.
Va dorim sedere placuta pe forum

| Stiri IT si din Gaming |

Cautam OWNER ! Daca te consideri potrivit pentru a administra acest forum,contacteaza-ne! Da click aici! si trimite-ne un mesaj !

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26 Re: Naruto Shippuden Kizuna Drive anuntat pentru PSP la data de Dum Iul 04, 2010 2:15 pm

Vizitato

Vizitator
eu unu mi-am schimbat parerea dupa ce am vazut de pe site este legat mai mult jinchuuriki de povestea lor si de bijuu-l pe care il au poate o sa aiba toate personajele

27 Re: Naruto Shippuden Kizuna Drive anuntat pentru PSP la data de Lun Iul 05, 2010 2:36 pm

Valorosu

Incepator
Incepator
Sincer mie nu prea mi-a placut Ultimate Ninja heroes 3,pentru ca nu e la fel ca UNH2.Are mai multe jutsuri dar are si multe lipsuri.

Totusi,poate vedem toate personajele incluse.

Vezi profilul utilizatorului

28 Re: Naruto Shippuden Kizuna Drive anuntat pentru PSP la data de Lun Iul 05, 2010 6:53 pm

Seamana cu Akatsuki Rising dar are mai multe personaje si harti mai detaliate.
Trailer:

Vezi profilul utilizatorului http://www.sharinganforum.com

29 Re: Naruto Shippuden Kizuna Drive anuntat pentru PSP la data de Mar Iul 06, 2010 2:30 pm

Sakura

Membru activ
Membru activ
Sper macar sa ii aibe pe cei din Akatsuki daca nu va avea pe Naruto cu 6 cozi.Arata bine oricum.

30 Re: Naruto Shippuden Kizuna Drive anuntat pentru PSP la data de Mier Iul 07, 2010 6:06 am

Konan ♥♥♥

Moderator general
Moderator general
Arata chiar super.Sper sa ii aiba pe cei mai importanti din Akatsuki si va fi un joc complet.

31 Re: Naruto Shippuden Kizuna Drive anuntat pentru PSP la data de Sam Iul 17, 2010 7:10 am

Anna

Moderator
Moderator
Nu merge jucat pe 5.50 gen-d3.Din cate am inteles o sa fie lansat un patch pentru acest joc pe 22 iulie,pentru cei care vor sa il joace pe cfw.

32 Re: Naruto Shippuden Kizuna Drive anuntat pentru PSP la data de Mier Sept 08, 2010 1:10 pm

Superlouiso

In trecere
In trecere
e prea smecher lam jucat e greu sal bati pe shukaku dar daca ai rasenshuriken e totul ok Roll

33 Re: Naruto Shippuden Kizuna Drive anuntat pentru PSP la data de Mier Sept 08, 2010 1:11 pm

Superlouiso

In trecere
In trecere
are toate justurile lui sasuke:d

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

•  

Google bot last visit powered by PrMania.Net

Forumgratuit.ro | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti propriul blog