Sharingan Forum
Bun venit !
Pentru a putea raspunde la subiecte,va rugam sa va inregistrati !!
Membrii inregistrati nu vad reclamele.

Atentie ! Nu folositi Internet Explorer,pot aparea erori de afisare.
Va dorim sedere placuta pe forum

| Stiri IT si din Gaming |

Cautam OWNER ! Daca te consideri potrivit pentru a administra acest forum,contacteaza-ne! Da click aici! si trimite-ne un mesaj !

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 V-Screen 3D PSP amanat pana in 2010 la data de Joi Noi 26, 2009 7:00 am

Sony a anuntat intarzierea cu o luna a aparatului care era programat pentru lansare undeva in vacanta de iarna.Noua data de lansare este 7 ianuarie,in cadrul CES(Consumer Electronics Show).

V-Screen va incorpora tehnologie,care initial a fost folosita in medicina,pentru a vedea fiecare detaliu al unei imagini,si va crea impresia de 3D si interactiune cu jocul.

V-Screen va functiona perfect cu orice model de PSP,mai putin PSP go din cauza ecranului mai mic.

Ultima editare efectuata de catre kakashi07 in Dum Dec 13, 2009 7:57 am, editata de 1 ori

Vezi profilul utilizatorului http://www.sharinganforum.com

2 Re: V-Screen 3D PSP amanat pana in 2010 la data de Joi Noi 26, 2009 3:36 pm

Hinata

Membru activ
Membru activ
Sper sa nu fie o greseala la fel de mare ca acel Virtual boy de la nintendo,care dadea dureri de cap,la propriu.

Vezi profilul utilizatorului

3 Re: V-Screen 3D PSP amanat pana in 2010 la data de Dum Noi 29, 2009 8:36 am

Sportacus

In trecere
In trecere
Chestia asta sigur o sa vad dea dureri de cap.Mai bine iesiti afara si faceti un fotbal ceva si va mentineti in forma. Rolling Eyes

Vezi profilul utilizatorului

4 Re: V-Screen 3D PSP amanat pana in 2010 la data de Dum Noi 29, 2009 11:58 am

Konan ♥♥♥

Moderator general
Moderator general
Sportacus a scris:Chestia asta sigur o sa vad dea dureri de cap.Mai bine iesiti afara si faceti un fotbal ceva si va mentineti in forma. Rolling Eyes

Bine,dar ce legatura are asta cu topicul?Incearca sa nu te abati de la subiect,pentru asa ceva ai sectiunea sport.