Sharingan Forum
Bun venit !
Pentru a putea raspunde la subiecte,va rugam sa va inregistrati !!
Membrii inregistrati nu vad reclamele.

Atentie ! Nu folositi Internet Explorer,pot aparea erori de afisare.
Va dorim sedere placuta pe forum

| Stiri IT si din Gaming |

Cautam OWNER ! Daca te consideri potrivit pentru a administra acest forum,contacteaza-ne! Da click aici! si trimite-ne un mesaj !

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Card flourish,XCM(Extreme Card Manipulation) la data de Lun Noi 02, 2009 6:00 pm

Superman

In trecere
In trecere
Card Flourish:Este un termen folosit pentru aratarea talentului in manipularea unui pachet de carti de joc.El atesta dexteritatea si talentul celui care il foloseste.
XCM(Extreme Card Manipulation):Atesta creativitatea celui care foloseste un pachet de carti Pentru "Flourish".

Mai jos veti gasi un mic "demo"...

Flourish:

XCM:

Va astept intrebarile cu drag... Rau

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Card flourish,XCM(Extreme Card Manipulation) la data de Lun Noi 02, 2009 6:19 pm

Este extraordinar,in primul rand cred ca iti trebuie mult antrenament,iar in al doilea rand niste reflexe bune.Daca nu ai reflexe nu le poti obtine.

Vezi profilul utilizatorului http://www.sharinganforum.com

3 Re: Card flourish,XCM(Extreme Card Manipulation) la data de Lun Noi 02, 2009 7:59 pm

weedady

Incepator
Incepator
Madaline e frumos sportu da pacat ca nu ai pus mai multe o sa mai pun si eu unu akm si kakashi ai dreptate cu daca nu ai reflexe nu le poti obtine dar daca nu ai reflexe le poti face in timp (reflexele)cu cat te straduiesti mai mult cu atat o sa ai reflexele mai bune adica toti care au inceput acest sport nu au avut reflexele bune la inceput uite si eu akm ma cam chinui la multe da cu putin mai multa munca reuseschttps://www.youtube.com/watch?v=rAs69TeJE4U

4 Re: Card flourish,XCM(Extreme Card Manipulation) la data de Mar Noi 03, 2009 9:33 am

xcm.ady

In trecere
In trecere
... aa ady ... kakashi cred ca s-a referit ca daca nu ai reflexe bune .. poti face dar mai greu .. asta cel putin pana iti formezi reflexele ... si kakashi .. ai dreptate cu mult antrenament .. Laughing eu de obicei adorm cu cartile in mana Laughing Rasete

5 Re: Card flourish,XCM(Extreme Card Manipulation) la data de Mar Noi 03, 2009 8:26 pm

Konan ♥♥♥

Moderator general
Moderator general
Da,faza cu reflexele e adevarata,dar cred ca oamenii aia se antreneaza zi si noapte pentru a obtine acea fluenta in miscare.

6 Re: Card flourish,XCM(Extreme Card Manipulation) la data de Mar Noi 03, 2009 10:06 pm

weedady

Incepator
Incepator
ady mai usor cu smyle-urile te rog frumos

7 Re: Card flourish,XCM(Extreme Card Manipulation) la data de Mier Noi 04, 2009 6:05 pm

Superman

In trecere
In trecere
Konan ai dreptate....sunt unele seri cand eu si prietenii mei adormim cu pachetul in mana....ceea ce este destul de ciudat...

P.S.: Abea astept sa imi vina noul pachet.Very Happy

8 Re: Card flourish,XCM(Extreme Card Manipulation) la data de Vin Apr 22, 2011 7:54 pm

weedady

Incepator
Incepator
dap pacat ca neam luat teapa cu cartile era sa dam banii aiurea pe carti si nci nu venisera orikm madaline o sa dau comanda eu din nou si nu mai fac prostia sa fac prin posta o fac prin curier

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

•  

Google bot last visit powered by PrMania.Net

creează un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Blog gratuit