Ai probleme cu PSP-ul sau Ps3-ul tau? - Pagina 2 | Sharingan Forum
Sharingan Forum
Bun venit !
Pentru a putea raspunde la subiecte,va rugam sa va inregistrati !!
Membrii inregistrati nu vad reclamele.

Atentie ! Nu folositi Internet Explorer,pot aparea erori de afisare.
Va dorim sedere placuta pe forum

| Stiri IT si din Gaming |

Cautam OWNER ! Daca te consideri potrivit pentru a administra acest forum,contacteaza-ne! Da click aici! si trimite-ne un mesaj !

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26 Re: Ai probleme cu PSP-ul sau Ps3-ul tau? la data de Lun Mai 17, 2010 2:03 pm

Nu.Nu merge pentru ca este IMPOSIBIL la momentul de fata,indiferent de metoda.Poti doar sa astepti.

Vezi profilul utilizatorului http://www.sharinganforum.com

27 Re: Ai probleme cu PSP-ul sau Ps3-ul tau? la data de Lun Mai 17, 2010 2:06 pm

kataz

In trecere
In trecere
atunci ce pot sa fac ... daca atunci cand dau sa ma joc pe umd ... imi arata o eroare cand dau click pe el ... ceva de genu : This game cannot be started // The data is corupted ??

Vezi profilul utilizatorului

28 Re: Ai probleme cu PSP-ul sau Ps3-ul tau? la data de Lun Mai 17, 2010 7:07 pm

Ce firmware ai acum?Spune exact eroarea pe care ti-o da.

Vezi profilul utilizatorului http://www.sharinganforum.com

29 Re: Ai probleme cu PSP-ul sau Ps3-ul tau? la data de Mier Mai 19, 2010 4:35 pm

kataz

In trecere
In trecere
am rezolvat .... nu stiu ce anume avea ... am resetat tot memory stickul ... si mi-am curatat UMD-ul ... acum am 6.10 cfw daca tot te interesa Very Happy ... si la cod am ceva cu 5c sau d3 .. ceva de genu

30 Re: Ai probleme cu PSP-ul sau Ps3-ul tau? la data de Mar Feb 15, 2011 8:59 am

jaguar1990

In trecere
In trecere
va rog din toata inima ajutatima si pe mine ca am un PSP versiunea 6.31 si spunetimi si mie daca se poate moda va rog mult ca vreau sa-l modez . ms anticipat

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

•  

Google bot last visit powered by PrMania.Net

Creati un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti blogul tau gratuit