Ce parere aveti despre forum ? - Pagina 2 | Sharingan Forum
Sharingan Forum
Bun venit !
Pentru a putea raspunde la subiecte,va rugam sa va inregistrati !!
Membrii inregistrati nu vad reclamele.

Atentie ! Nu folositi Internet Explorer,pot aparea erori de afisare.
Va dorim sedere placuta pe forum

| Stiri IT si din Gaming |

Cautam OWNER ! Daca te consideri potrivit pentru a administra acest forum,contacteaza-ne! Da click aici! si trimite-ne un mesaj !

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26 Re: Ce parere aveti despre forum ? la data de Dum Mar 21, 2010 6:26 pm

MaNkY™

In trecere
In trecere
felicitari , ai facut o treaba excelenta cu acest forum ! multa bafta in continuare cu el ! La Sala

Vezi profilul utilizatorului http://fr3sh.forumotion.net

27 Re: Ce parere aveti despre forum ? la data de Sam Mai 08, 2010 7:38 pm

floryyn

In trecere
In trecere
E bun, se respecta , merita sa traiasca muuult!

Vezi profilul utilizatorului

28 Re: Ce parere aveti despre forum ? la data de Dum Mai 09, 2010 6:36 pm

stavro

In trecere
In trecere
Ma bucur ca v-am gasit, am cu cine vorbi romaneste, site-ul arata frumos, felicitari si salutare tuturor.

29 Re: Ce parere aveti despre forum ? la data de Sam Mai 15, 2010 11:19 am

Irynel

Incepator
Incepator
Imi place /ne place cum ai trecut submeniurile de ieri incoace astfel gasim mai usor ce ne intereseaza, va felicit si spor la forum si topic-uri

30 Re: Ce parere aveti despre forum ? la data de Sam Mai 15, 2010 7:32 pm

e supeeer tare foruuumul mia fost de ajutor Very Happy

31 Re: Ce parere aveti despre forum ? la data de Lun Mai 17, 2010 10:56 am

Vizitato

Vizitator
da forumul asta e foarte bun pentru ca daca ai vreo problema ne ajutam intre noi

32 Re: Ce parere aveti despre forum ? la data de Mar Mai 18, 2010 6:43 pm

Irynel

Incepator
Incepator
Nu numai ca ne ajutam dar ne si sfatuim, aici nu au loc misto-urile, smekerii, si inca o data:

Bravo [H]OUSE. Imi place mult albastru deschis si daca vrei sa il pui in locul albastrului inchis.
E o ,parere, faci cum doresti.

in rest imi place cum ,stam, grupati unul sub celalalt, pe nici un alt forum nu am vazut asa frumos.

33 Re: Ce parere aveti despre forum ? la data de Mier Mai 19, 2010 10:58 am

Irynel

Incepator
Incepator
Da, Bun venit tuturor! Ma bucur pentru ca fiecare a obtinut ce a votat, am vazut noile sectiuni ,creste, forumul ai facut o treaba super.

Asteptam noutati in noile sectiuni.

34 Re: Ce parere aveti despre forum ? la data de Dum Sept 12, 2010 6:22 pm

Itachi_uciha

In trecere
In trecere
[/code]prea smecher e ok house cel mai tare you rock
Trupa

35 Re: Ce parere aveti despre forum ? la data de Dum Sept 12, 2010 8:31 pm

claudiu

In trecere
In trecere
mda..am vazut ca depui munca..in sensul ca 50% e scris de tine..dar..nu prea stai pe el..parerea mea
eu am opera si am pus forumul pe speed dial si cand nu am ce face mai intru pe .. si pe.. si pe forumul asta.. orcum tre multi mai multi membri..ideea e buna..si topicurile isi au un sens dar nu sunt membrii care sa scrie in ele.. oi fii intrand eu de 10 ori pe zi pe forum dar de dimineata pana seara 2 hai 3 mesaje in plus..nush promovati si voi ilegal (e prea mult spus) si ma refer la sensul sa intrati pe alte forumuri cu multi membri..un simplu topic facut intro sectiune unde intra multi poate ajuta forumul cu 1000 de useri... luati exemplu de la 4metin.net ala da forum creste in continu aproximativ 500 membrii pe zi..un topic acolo si forumul va avea +3000membrii as mai lauda putin 4 metin dar mi-e sila.. aa vreti sa va zic cum au venit 90% din membri? ei bine cand zic ca din intamplare au dreptate din intamplare cauta servere pt naruto naiteki kensei si au dat de forumul asta care nu ia ajutat cu mai nimic..parca aveati un server dar nuu ca cine..eh acu treaba cu ban ca nustiu ce reclama la alt site..si alte porcarii.. haideti oameni buni cui ii pasa ca a luat ban pe un forum de 500 membri drq mai bine inchizi..si mai laud putin..ai chef sa stai pe un forum cand vezi in partea de jos a pagini peste 1000 de utilizatori conectati!!! recordul de utilizatori 1700+ si 70.000 membri in crestere, cand dupa ce ai facut un topic NU astepti 10 ani sa iti dea unu un raspuns: nu stiu.. ci dupa ce ai facut in 10 min ai 5 raspunsuri ajutatoare ..ok ok bineinteles ca si 10 raspunsuri :nu stiu, habarnuam..dar tot e bn..

36 Re: Ce parere aveti despre forum ? la data de Lun Sept 13, 2010 5:02 pm

Anna

Moderator
Moderator
Noi doar creem content de calitate,nu putem obliga pe nimeni sa se inscrie.Si forumul este relativ nou.

37 Re: Ce parere aveti despre forum ? la data de Mar Sept 14, 2010 7:39 am

claudiu

In trecere
In trecere
Laughing care relativ nou cand aproape se face un an..pentru ca daca te uiti numarul de utilizatori conectati.. 65 ..MAI.. deci pana a facut 300 membri ca sa intre 65 odata a durat ceva timp..ar putea fii si de un an... si data trecuta cand am scris nu mam uitat pe a 2-a pagina si : BAI FRATILOR CE SPUNETI VOI CA ba forumul este super..nu am mai vazut forum ca asta..si tot asa toti au laudat forumul doar din POLITETE ca asa imi venea sa zic si eu prima data dar de ce sa mint? si cica ca ne ajutam intre noi..ne dam sfaturi.. ok asta e adevarat dar revin la si anumita -- decat sa faci un topic sa astetpi 1-2 raspnsuri dupa 1 saptamana care sunt si anumitele nu stiu, habarnuam..mai bine faci un topic pe un forum cu mai mult de 10.000 membri ca din 10.000 50% tre sa intre si sa iti dea 5 mesaje folositoare si bineinteles ca si 10 care nu te ajuta dar totusi..ai cu cine comunica ca voi daca puneti un xat pe acasa mai mult de 2 membri online nu o sa vezi..
si sa va zic de ce mai intru eu pe forumul asta..mai intru pentru ca am speranta ca poate cineva mai face un servere de nnk ca sa play si eu pe el...aa da 4metin.net sa cam dus acum este 4metin.ro puteti intra fara sa va inregistrati doar ca sa vedeti un forum adevarat!

38 Re: Ce parere aveti despre forum ? la data de Mar Sept 14, 2010 3:01 pm

raluk

Incepator
Incepator
Aici trebuie doar sa spui ce iti place si ce nu.Nu avem nevoie sa ne spui ca site-ul X este mai bun decat noi.Nu suntem in competitie cu nimeni.

Poti critica in mod constructiv,sa spui ce nu e bine,dar nu intra sa zici"intrati pe site-ul X ca acolo e super"

39 Re: Ce parere aveti despre forum ? la data de Mier Sept 15, 2010 3:42 pm

hannah

V.I.P
V.I.P
Nimeni nu te obliga sa intri aici,nu ai platit pentru cont.

40 Re: Ce parere aveti despre forum ? la data de Sam Sept 18, 2010 3:54 pm

Vizitato

Vizitator
draga Claudiu cum spun si ceilalti nimeni nu te obliga sa intrii pe forum

41 Re: Ce parere aveti despre forum ? la data de Sam Oct 09, 2010 1:11 pm

mariana pripici

In trecere
In trecere
este un forum bun

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

•  

Google bot last visit powered by PrMania.Net

Forumgratuit.ro | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti propriul blog