Prezentari useri - Pagina 6 | Sharingan Forum
Sharingan Forum
Bun venit !
Pentru a putea raspunde la subiecte,va rugam sa va inregistrati !!
Membrii inregistrati nu vad reclamele.

Atentie ! Nu folositi Internet Explorer,pot aparea erori de afisare.
Va dorim sedere placuta pe forum

| Stiri IT si din Gaming |

Cautam OWNER ! Daca te consideri potrivit pentru a administra acest forum,contacteaza-ne! Da click aici! si trimite-ne un mesaj !

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 6 din 6]

126 Re: Prezentari useri la data de Lun Iul 26, 2010 1:09 pm

ionut

Moderator general
Moderator general
Bun venit printre noi,Petru,daca doresti si ai timp poti intra pe chatul forumului poate gasesti pe cineva si discuti despre ce vrei,e valabil pentru toti membri care doresc.

Vezi profilul utilizatorului

127 Re: Prezentari useri la data de Joi Iul 29, 2010 9:21 pm

andy_patronu

Incepator
Incepator
Salut,Ma numesc Ionut,am 19 ani,sunt din Bucuresti...Imi pierd timpul cu prietenii,imi place sa inot si sa joc fotbal....Cat despre viitor...Are de asteptat... Very Happy ...Appropo sunt foarte carismatic... Smile

128 Re: Prezentari useri la data de Lun Aug 09, 2010 5:47 pm

Salut,ma numesc Fernando si sunt din Tecuci...Am 14 ani si imi plac jocuri pe calculator.Sunt un fan naruto.urasc rasismul...si manelele.Eu de obicei ascult un pic de rock..hip-hop..si altele.As dori sa invat programare dar nu stiu cum sa incep.
Cam atat am avut de zis despre mine...a si forum-ul e grozav!!!

129 Re: Prezentari useri la data de Lun Aug 09, 2010 6:43 pm

Madara

Membru activ
Membru activ
Bun venit pe forum!Programare poti incepe sa inveti prin a afla un limbaj de programare potrivit pentru tine(pentru incepatori Pascal) si sa inveti instructiunile principale.Dupa care poti incepe sa faci programe si sa postezi intrebari in sectiunea de Programare.

130 pentru Madara la data de Lun Aug 09, 2010 7:21 pm

multumesc de raspuns dar as vrea sa stiu de unde pot invata limbajul pascal?..trebuie sa cumpar carti..sau ceva de genul..sau pot invata de pe internet?

131 Re: Prezentari useri la data de Mar Aug 10, 2010 10:41 am

Blonda

Incepator
Incepator
O carte e cea mai buna alegere.Internetul pentru intrebari etc.Oricum,nu aici se discuta despre programare ci in sectiunea potrivita

132 Re: Prezentari useri la data de Mar Aug 10, 2010 8:38 pm

Loustar

In trecere
In trecere
Seara buna, numele meu e Constantin imi place Zoo, iesitul in natura, cat despre viitor...inca nu stiu. Forumu e util din cate vad, gasesti multe lucruri interesante.

133 Re: Prezentari useri la data de Joi Aug 26, 2010 7:33 pm

tydi.

In trecere
In trecere
Salut. Ma numesc Denis, am 14 ani, sunt din Oradea. Imi place muzica trance (la nebunie), sunt mare fan al lumii cinematografice, imi place sa citesc (din cand in cand). Urasc manelistii si tot ce tine de rasa lor.

134 Re: Prezentari useri la data de Vin Aug 27, 2010 9:22 am

fallen_angel

In trecere
In trecere
Bun venit pe forum,ultima parte este adevarata pentru noi toti.

135 Re: Prezentari useri la data de Dum Aug 29, 2010 5:51 pm

sakura456

In trecere
In trecere
Buna ma numesc Cosmina si imi place mult de sakura din animul naruto.Numi plac cersetorii tigani i stirile.Dar imi place si muzica pop si cred ca Evanescene canta rock....
Michael Jackson

136 Re: Prezentari useri la data de Dum Aug 29, 2010 5:57 pm

Bun venit pe forumul nostru.Citeste regulamentul si daca vrei intra pe chatul nostru seara dupa 8 seara.Dai click pe chat pe bara de jos si poti vorbi cu alti useri.

Vezi profilul utilizatorului http://www.sharinganforum.com

137 Re: Prezentari useri la data de Joi Sept 02, 2010 6:21 am

emivieru

In trecere
In trecere
sal all.Toti ma striga emi sunt din roman imi place melodii pop,rock,si urbane si numi plac manelele.Si vreau sa aflu totul despre psp go ca miam luat unu si debea stiu despre psp go.de celelalte psp-uri stiu ca am 6 modele inafara de go;)

138 Re: Prezentari useri la data de Joi Sept 02, 2010 6:31 am

Sakura

Membru activ
Membru activ
Bun venit Emi,arunca o privire si prin regulament.Despre Psp sunt mai multe tutoriale in sectiunea lui.

139 Re: Prezentari useri la data de Sam Sept 18, 2010 4:31 pm

Florinel

In trecere
In trecere
buna ma numesc florin am `16 ani si sunt din iasi pe mn ma pasioneaza cel mai mult muzica Dans nebun

140 Re: Prezentari useri la data de Joi Oct 28, 2010 3:17 pm

McKay

In trecere
In trecere
Ma numesc Robert, am 17 ani, iubesc muzica, mai ales Power Metalul. Actorul meu preferat este David Hewlett aka Rodney McKay din Stargate SG-1 respectiv Stargate Atlantis.

141 Re: Prezentari useri la data de Mier Noi 10, 2010 11:52 am

ecstazyUSP

In trecere
In trecere
Salut tuturor. Numele meu real e CaTAlin..ascuns sub numele de "ecstazyUSP". Deci am inceput prin a ma prezenta..acum va voi spune si cateva hobbyuri : graffity,skating dar cel mai mult gaming..Pot zice clar ca sunt un fan CS (counter strike) de mic..si de la un timp si fifa. Prefer si multe jocuri de strategie..care zic eu ca sunt cele mai bune jocuri. Dar fiecare cu ce`i place. Muzica preferata..poi sa vedem...ascult rap..rock..DnB..electro..si muzica dance/club ..manele never ! +_+ Prefer mai mult sa ies si sa fac plimbari cu prietenii decat sa stau in casa xP. Cam atat despre mine..cred ca e deajuns ptr inceput.

142 Re: Prezentari useri la data de Joi Noi 11, 2010 11:06 pm

SeNNiN NaruTo

In trecere
In trecere
Salut La Toti Ma Numesc Catalin Si Am 14 Ani Sunt Elev La Scoala 195 Din Bucuresti Sector 3 Si Sunt Inebunit Dupa NAruto Shippuden Gekaitou Ninja Taisen Special --->>>[EX4]<<<---

Vezi profilul utilizatorului http://hc-gg.forumz.ro

143 Re: Prezentari useri la data de Dum Noi 28, 2010 6:07 am

SnixX Master

In trecere
In trecere
Buna Dimineata .Numele meu este Alex,am 15 ani si sper sa va pot ajuta oricand este nevoie.

144 Re: Prezentari useri la data de Mier Apr 06, 2011 8:01 pm

Salut!Ma numesc Alex am 14 ani.Imi plac serialele reusite si filmele reusite gen :-Serial:DrHouse,Prison Break;-filme: mai mult horror-actiune-aventura.Imi plac animeurile:Naruto,Bleach,Death Note,etc;jocurile reusite MMORPG si aventura gen:World of Warcraft;Ninja Manager ; Dragon Age(un joc epic) Assasin Credd si Naruto (care as vrea sa il am dar nu stiu sa instalez jocul NNK) muzica rock:-trupe preferate:Vama Veche,Vita de vie,Judas Priest,Aerosmith,Scorpions,Korn,The Preey Reeckles,Surivior,System of a Down,Future World Music,METALICA!,Queen si multi altii.Dezvoltand o placere in a invata biologia si avand dorinta de a ajuta unii oameni am ales de la varsta aceasta sa devin un doctor (incercand sa il ajung intrun fel pe Dr.House).Cam atat despre mine.A da si sunt novice aici pe forum.Hobbi:-Privirea comportamentului unor oameni;-cititul din carti despe anatomia umana;-calculatoare;-jocurile greu de instalat;-imprietenirae;si cel mai bun prieten-SOMNUl(joke as).M-am descris mai bine ca niciodata:)).Cam atat despre mine.Sunt curios House,de persoana ta din intamplare mi-ai atras atentia intr-un mod pozitiv dar nu stiu de ce.Poate pentru pasiunea amandurora pentru Dr.House.Apropo Nice avatar :>

145 Re: Prezentari useri la data de Sam Apr 30, 2011 11:05 am

Crocobaur

In trecere
In trecere
Ma numesc Bodea Bogdan , sunt din Bacau , am 15 ani , imi place muzica rock , anime-urile , iar jocu meu preferat e metin2

146 Re: Prezentari useri la data de Sam Apr 30, 2011 4:43 pm

sakura girl

Incepator
Incepator
Heii.....Am revenit pe forum..nu cred ca ma mai stiti deci ma prezint din nou:) MA numesc MARA ...am 15 ani fara o luna:) sunt din piatra neamt:)

Vezi profilul utilizatorului http://naru-sasu.forumgratuit.ro/forum.htm

147 Re: Prezentari useri la data de Vin Oct 21, 2011 5:17 pm

weedady

Incepator
Incepator
bine ati venit si se pare ca eu revin iar pe forum si am de gand sa raman pt cei care nu ma cunosc
Sunt din constanta am 21 ani imi plac anime-urile ador sporturile pot zice fotball parkour skate and bike imi plac filmele horror cele bune in special si cam atat pt cei care vor sa afle mai multe contact id: dj_moartea17@yahoo.com

148 :) nnk problem la data de Lun Mar 18, 2013 4:28 pm

hinata15

In trecere
In trecere
Buna ma numesc Andreea am 15 ani locuiesc in Italia imi plac toate jocurile cu naruto\shippuden,dragon ball\z\GT imi mai place sa ma distrez cu prietenii. Asa o sa strec direct la subiect si scriu aci problema pentru ca nu stiu unde este sectia cu nnk, problema este: cand dau pe create server are tot bifat LAN in optiuni are openGL la displey mode este normal, rezolutia este 1024x768 este pe highest 32 bit la advanced am asa: 1, OFF OFF OFF 100.000000 OFF LOW 100.000000 cand dau pe cum am am mai zis create server si dau sa intru intro mapa se incarca putin si apoi ma baga iar in menu VA ROG TIN SUFLET SA MA AJUTATI Sad(((((((( MULTUMESC ANTICIPAT!!!

P.S: SUNT NOUA

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 6 din 6]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

•  

Google bot last visit powered by PrMania.Net

creeaza un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Blogratuit.ro