Prezentari useri | Sharingan Forum
Sharingan Forum
Bun venit !
Pentru a putea raspunde la subiecte,va rugam sa va inregistrati !!
Membrii inregistrati nu vad reclamele.

Atentie ! Nu folositi Internet Explorer,pot aparea erori de afisare.
Va dorim sedere placuta pe forum

| Stiri IT si din Gaming |

Cautam OWNER ! Daca te consideri potrivit pentru a administra acest forum,contacteaza-ne! Da click aici! si trimite-ne un mesaj !

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 6]

1 Prezentari useri la data de Mar Aug 04, 2009 5:24 pm

Aici va puteti prezenta,scrieti despre voi ce va place si ce nu.

Vezi profilul utilizatorului http://www.sharinganforum.com

2 Re: Prezentari useri la data de Mar Aug 04, 2009 5:28 pm

Hinata

Membru activ
Membru activ
Ma numesc Andreea,am 16 ani si sunt din Sinaia.Imi plac: muzica rock,comediile si sa citesc.Urasc manelele,manelistii,tiganii,comediile proaste,rujurile mov,pisicile si jocurile flash.

Vezi profilul utilizatorului

3 Re: Prezentari useri la data de Mar Aug 04, 2009 5:32 pm

Salut,sunt adminul acestui forum.Numele meu este Stefan. Nu simt ca vreau sa spun ce imi place si ce nu.Planuri de viitor..nu m-am gandit la asta.Cat despre hobbiurile mele,am foarte multe hobbiuri.

Ultima editare efectuata de catre kakashi07 in Mar Aug 04, 2009 5:37 pm, editata de 1 ori

4 Re: Prezentari useri la data de Mar Aug 04, 2009 5:34 pm

Sakura

Membru activ
Membru activ
Buna,sunt Cristina,am 16 ani.Imi plac filmele romantice,telefoanele touch-screen si pizza.Nu imi place sa mi se spuna ce sa fac,nu imi plac termenele limita.Am venit pe acest forum deoarece cuprinde ariile mele de interes.

5 Re: Prezentari useri la data de Mar Aug 04, 2009 5:42 pm

Madara

Membru activ
Membru activ
Hai noroc,sunt Mihai,sunt din Bucuresti si am 17 ani.Imi place pingpong-ul,Playstation 3-ul,filmele Anime sexy si Lamborghini Gallardo.Urasc comediile seriale,gen Joey sau Prietenii tai,jocurile de noroc si persoanele grase.

6 Re: Prezentari useri la data de Mar Aug 04, 2009 5:51 pm

stefan

Membru activ
Membru activ
Buna..am 17 ani si sunt din Calarasi.Imi place sa fac sport,sa stau la pc ,sa ies in afara cu prietenii,si sa merg la plaja.Urasc persoanele cu figuri,arfe si tiganii

Ultima editare efectuata de catre voicheci07 in Mar Aug 04, 2009 7:23 pm, editata de 1 ori

7 Re: Prezentari useri la data de Mar Aug 04, 2009 6:09 pm

AsyuTzza

Moderator general
Moderator general
Hmmm ^^ Ma numesc Anne, am doar 13 ani X_X si sunt din Iasi. Imi place sa ascult japonese-music de preferat j-rock sau pop. Anime-urile sunt moartea mea din clasa a 2 ^^ Primul animeu vizionat fiind Kaleido Star. Imi place sa ies in oras, sa ma dau cu rolele, sa desenez in Paint si flash7/8. Cred ca ajunge ^^' Si asa am spus c'am multisoare...

Vezi profilul utilizatorului http://www.tamers.forumagic.net

8 Re: Prezentari useri la data de Mar Aug 04, 2009 7:13 pm

ionut

Moderator general
Moderator general
Salutare,sunt Ionut,am 16 ani si sunt din Calarasi.Imi plac serialele anime cu Naruto,joc cu naruto,sa ies cu prietenii pe afara.Urasc figurantii si tiganii.

Ultima editare efectuata de catre ionut in Lun Aug 17, 2009 10:32 am, editata de 1 ori

9 Re: Prezentari useri la data de Mar Aug 04, 2009 8:12 pm

Valgaav

Incepator
Incepator
Salut sunt Paul,am 15 ani sunt din Bacau.Imi plac sporturile,glumele,fetele.Urasc tiganii,oamenii vulgari,Prostituatele,drogatii.

Vezi profilul utilizatorului http://www.monstersgame.ro/?ac=vid&vid=109048063

10 Re: Prezentari useri la data de Mier Aug 05, 2009 8:50 am

Tristan

Incepator
Incepator
Salut sunt Tristan sunt din Calarasi am 16 ani imi place sa fac sport din aceasta cauza practic box de 2 luni de zile as putea spune ca imi plac provocarile si mai ales daca sunt legate de pc gen.. sa editez ceva anume si tot asa...cand ma plictisesc si nu am ce face mai imi place sa scriu.. diferite ''povestiri'' si sa fac rime...La fel ca si voi urasc tiganii si tipii de bani gata care sunt jjmechieri cu 2 de j si cu fite de pitipoanca... imi plac plimbarile prin parc noaptea ador calatoriile la munte si.. cam atat Wink

11 Re: Prezentari useri la data de Mier Aug 05, 2009 10:32 am

Anna

Moderator
Moderator
Buna,ma numesc Anna,am 17 ani,sunt din capitala si imi plac plimbarile prin parc,popcornul si hip-hopul.Nu imi plac temele de scoala,comediile si jocurile video.

12 Re: Prezentari useri la data de Mier Aug 05, 2009 10:57 am

Capoeira

Rank special
Rank special
Salut tuturor,ma numesc Daniel,am 21 ani,sunt din Constanta,lucrez in domeniul It de vreo 10 ani,am urmat cursuri de C++/Php/Javascript si in principal ma ocup de servere Sql,Gentoo si Joomla.Imi place rock-ul si Ford Mustang GT.Nu imi place sa am o data limita la care sa termin un program.

13 Re: Prezentari useri la data de Mier Aug 05, 2009 1:05 pm

salut sunt gabriel am 12 ani sunt din brasov practic programare de 2 ani imi place pizza, karatele si jocurile pe psp.Urasc sa primesc ordine si manelele

14 Re: Prezentari useri la data de Mier Aug 05, 2009 1:34 pm

Aha,ce fel de programare? Pascal?

15 Re: Prezentari useri la data de Joi Aug 06, 2009 5:45 pm

Tom

Incepator
Incepator
Sal,ma numesc Cristi,sunt din Braila,am 15 ani si imi plac filmele scifi si Travianul,urasc comediile si manelele.

16 Re: Prezentari useri la data de Sam Aug 08, 2009 6:12 pm

Rider

Moderator general
Moderator general
Bunaaaa,ma numesc Cristina,din Sinaia,am 17 ani si ador catelusii,forumurile interesante,si de ce nu adminii care sunt de treaba si se poarta frumos.Urasc:filmele cu tipi gen Chuck norris care ii bat pe toti si urasc vara pentru ca este foarte cald(imi place iarna)

17 Re: Prezentari useri la data de Lun Aug 10, 2009 10:57 am

sKz

In trecere
In trecere
Salut,ma numesc Mihai,si am pricep la forumuri,siteuri si putin la bloguri,la HTML,design si multe altele.

18 Re: Prezentari useri la data de Lun Aug 10, 2009 10:59 am

Salut,bun venit pe forumul nostru.

Ultima editare efectuata de catre kakashi07 in Lun Aug 10, 2009 11:11 am, editata de 1 ori

19 Re: Prezentari useri la data de Lun Aug 10, 2009 11:04 am

sKz

In trecere
In trecere
Multumesc!

20 Re: Prezentari useri la data de Mar Aug 11, 2009 9:40 am

Shikamaru

In trecere
In trecere
Salut ma numesc Bogdan si am 20 de ani. Imi plac anime-urile, jocurile pe calculator (desi nu am un calculator destul de performant din pacate) preferatul meu fiind DotA daca va place si voua anuntati-ma poate jucam odata, imi plac jocurile de gen rpg sau mmorpg, strategie si fighting (sau ma rog cum le zice alea cu batai 1v1), fotbalul, muzica dance, pop, hip hop, rap si multe altele, sigur am uitat multe. Nu imi plac manelele rockul de tip heavy metal (am cateva exceptii la rock), filmele horror, drama, sau thriller (in rest imi plac, daca nu am uitat ceva), nu imi plac oamenii smecheri si fitosi, (dar sunt tolerant), si mai sunt multe dar nu imi aduc aminte acuma. Hai ca deja am spus prea multe, cam atat despre mine

21 Re: Prezentari useri la data de Mar Aug 11, 2009 9:57 am

Rider

Moderator general
Moderator general
Ai spus suficient,bun venit pe forumul nostru.Welcome

22 Re: Prezentari useri la data de Lun Aug 24, 2009 10:48 am

raluk

Incepator
Incepator
Buna,sunt Raluca din CL,am 15 ani si am venit pe acest forum pentru ca imi place Naruto si imi plac jocurile de forum,urasc alcoolul si petrecerile zgomotoase.

23 Re: Prezentari useri la data de Joi Aug 27, 2009 7:12 am

sKz

In trecere
In trecere
Bun venit la noi pe forum

24 Re: Prezentari useri la data de Mier Sept 02, 2009 10:13 am

haker

In trecere
In trecere
sal snt mihai din capitala am 10 ani si umblu mult pe calc si imi place sa fac scheme cu bicicleta si sa ma mai joc pe psp(play staion portable pentru cei care nu stiu) si urasc aceleasi lucruri ca si voi mai ales tigani in detest

25 Re: Prezentari useri la data de Mier Sept 02, 2009 6:54 pm

KomyOmy

Partener
Partener
Bine ai venit!!!!

Vezi profilul utilizatorului http://crazymania.forumz.ro

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 6]

Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

•  

Google bot last visit powered by PrMania.Net

Creati un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog